Насіров вибачився перед жінками за свій вигляд у суді

  Насіров обіцяє коментувати у соцмережі свою співпрацю з НАБУ і САП
  Відсторонений від посади голови Державної фіскальної служби Роман Насіров вибачився перед жінками за свій поганий вигляд у суді, коли він незмінно лежав на ношах із заплющеними очима. Про це Насіров написав на своїй сторінці у Facebook. «По-перше, я хотів би вибачитись, особливо перед жінками... Хворіти – погано, тим паче недобре
  • 20 Березня, 12:10
  • Розсилка
  Роман Насіров у суді
  Роман Насіров у суді

  Насіров обіцяє коментувати у соцмережі свою співпрацю з НАБУ і САП

  Відсторонений від посади голови Державної фіскальної служби Роман Насіров вибачився перед жінками за свій поганий вигляд у суді, коли він незмінно лежав на ношах із заплющеними очима. Про це Насіров написав на своїй сторінці у Facebook.

  «По-перше, я хотів би вибачитись, особливо перед жінками... Хворіти – погано, тим паче недобре показувати слабкість у такій гарячій ситуації», – написав він.
  «Як кажуть, усе, що не вбиває нас, робить нас сильнішими», – додав Насіров.  Він пообіцяв відсьогодні коментувати свою співпрацю з НАБУ та САП у Facebook.

  Нагадаємо, Солом’янський районний суд Києва обрав Насірову запобіжний захід у вигляді утримання під вартою на два місяці з можливістю внесення 100 млн грн застави.

  14 березня заступник генерального прокурора України – керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький заявив в ефірі одного з телеканалів, що слідство має достатню доказову базу у справі Насірова.

  Апеляційний суд залишив без змін запобіжний захід Насірову.

  16 березня за Насірова внесли заставу 100 млн грн і він вийшов на волю.

  Читайте «Сплячий красень. Як у соцмережах жартують з суду над Насіровим»

  Читайте також статтю: «Проти Насірова відкрито ще одну справу»

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ