рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  ООН запросила на форум у Женеві «представників Криму». Україна направила ноту

  документ
  • Розсилка
  ООН запросила на форум у Женеві «представників Криму». Україна направила ноту

  28-29 листопада в Женеві проходить чергова 12-та сесія Форуму з питань меншин

  Україна зробила низку кроків для попередження керівництва Форуму з питань меншин Ради ООН з прав людини про нелегітимність участі у ньому представників окупаційної влади Криму та їх поплічників.

  Про це повідомляється на сторінці у Facebook Постійного представництва України при Відділенні ООН та інших міжнародних організаціях у Женеві.

  «28-29 листопада в Женеві проходить чергова 12-та сесія Форуму з питань меншин. Як і інші форуми Ради ООН з прав людини, цей захід є відкритим майданчиком для участі представників держав, міжнародних організацій, громадянського суспільства та й просто зацікавлених осіб для обговорення питань, що винесені на розгляд. Цього року головною темою Форуму з питань меншин є "Освіта, мова і права людини меншин», - поінформували в українській дипломатичній місії.

  Зазначається, що делегація України вже на першому ранковому засіданні дала ґрунтовні роз’яснення щодо реалізації в державі закону про освіту та інших аспектів мовної політики, «в тому числі реагуючи на деякі закиди».

  Плануються й інші предметні виступи на наступних засіданнях.


  1574962493-699

  «Усвідомлюючи абсолютно відкритий характер Форуму, що дозволяє відвідувати його і виступати фактично будь-кому, хто виявив до цього інтерес і встиг зареєструватися, Україна, втім, зробила низку превентивних кроків для попередження секретаріату і керівництва Форуму про нелегітимність можливої участі у ньому представників окупаційної влади Криму та їх поплічників», - зазнається у повідомленні.

  Зокрема, Постійне представництво України в Женеві «завчасно надіслало офіційну вербальну ноту з цього приводу Управлінню Верховного комісара ООН з прав людини в Женеві та Управлінню з правових питань штаб-квартири ООН у Нью-Йорку, а також продовжує проводити відповідну роз’яснювальну роботу із залученням міжнародних партнерів».

  Резюме дводенних дискусій Форуму буде підготовлено Спеціальним доповідачем з питань меншин Ради ООН з прав людини Ф. де Варенном і представлено ним на розгляд 43-ї сесії Ради.

   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ