Опубліковано останні слова пілота авіалайнера, який розбився в Колумбії

  Пілот благав надати злітну смугу для приземлення, але до неї не дотягнули
  Опубліковано запис останньої розмови пілота літака з командою «Шапекоенсе»на борту, що розбився у Колумбії. Видання Mirror переклало запис бортового самописця. Пілот Мігель Кирога благав диспетчерів про допомогу, коли його літак почав падати на скелі. Пілот іншого літака, який пролітав неподалік у той самий час, каже, що перехопив
  • 30 Листопада, 2016, 17:28
  • Розсилка

  Пілот благав надати злітну смугу для приземлення, але до неї не дотягнули

  Опубліковано запис останньої розмови пілота літака з командою «Шапекоенсе»
  на борту, що розбився у Колумбії. Видання Mirror переклало запис бортового самописця.

  Пілот Мігель Кирога благав диспетчерів про допомогу, коли його літак почав падати на скелі. Пілот іншого літака, який пролітав неподалік у той самий час, каже, що перехопив розмову між Мігелем та диспетчером та надав повний запис розмови.

  Після оголошення про критичну ситуацію та фрази «в нас немає пального», розповідає пілот, Кирога кричав диспетчерам «допоможіть», а потім заволав «ми падаємо».

  Ось останні фрази, які пілот говорив за секунди перед тим, як літак почав падати: «GPS не працює, я не знаю, що сталося. У нас повна відмова електроніки, повна відмова електроніки. Дайте координати для приземлення! Тепер у мене немає зв'язку з радаром. Дайте координати для приземлення! Дайте координати для приземлення! Ми падаємо. Допоможіть! Дайте нам координати злітної смуги! Координати злітної смуги! Ми на 1000 футів». Після цих слів зв'язок обірвався.

  Як повідомлялося, в Колумбії розбився літак, який перевозив членів футбольного клубу «Шапекоенсе» з Бразилії.

  Спочатку було відомо про шістьох людей, яким вдалося вижити. Пізніше з'явилася інформація, що вижило 13 осіб, і було опублікувано список пасажирів, котрі летіли на лайнері.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ