Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Партія Порошенка спростовує заяви «Батьківщини» про підкуп виборців

  • Розсилка
  Вибори президента пройдуть 31 березня - Партія Порошенка спростовує заяви «Батьківщини» про підкуп виборців
  Вибори президента пройдуть 31 березня

  Заяви «Батьківщини» та її лідера у «Солідарності» пояснюють тим, що «Тимошенко втратила не лише лідерство у кампанії, а й перспективи виходу до другого туру»

  Партія президента Петра Порошенка «Солідарність» спростовує заяви кандидата в президенти Юлії Тимошенко та партії «Батьківщина» щодо підкупу виборців та називає це брудною технологією та чорним піаром.

  Про це йдеться в заяві партії «Солідарність».

  Заяви «Батьківщини» та її лідера пояснюють тим, що «Тимошенко втратила не лише лідерство у кампанії, а й перспективи виходу до другого туру». Тому вона «відчайдушно шукає будь-які шляхи для того, щоб зупинити падіння власного рейтингу» та щоб «привернути до себе увагу засобів масової інформації».

  Команда Порошенка категорично відкидає будь-які звинувачення у підкупі виборців. «Ми продемонстрували безпрецедентну прозорість у роботі агітаторів-волонтерів, а також джерел наповнення та використання виборчого фонду. Вважаємо, що така організація роботи має бути взірцем для інших політичних сил», - йдеться в заяві.

  Раніше повідомлялося, що лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко ходила до Міністерства внутрішніх справ свідчити у справі фальсифікації виборів.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ