Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Полторак звільнив двох посадовців за неефективне використання коштів

  • Розсилка
  Робоча нараді в Міністерстві оборони - Полторак звільнив двох посадовців за неефективне використання коштів
  Робоча нараді в Міністерстві оборони

  Двох начальників територіальних квартирно-експлуатаційних управлінь звільнено через «незадовільне виконання наказів міністра оборони»

  Міністр оборони України Степан Полторак звільнив з військової служби двох начальників територіальних квартирно-експлуатаційних управлінь (КЕУ) за неефективне використання фінансових ресурсів.

  Про це він Полторак поінформував на нараді в Міністерстві оборони.

  «Минулого року під час постановки завдань щодо використання бюджетного ресурсу на 2018 рік я чітко визначив пріоритет щодо ефективного використання бюджетних коштів оборонного відомства. 2014 рік був роком жорстких випробувань, згодом ми наростили наші спроможності у 2016-2017 роках. Разом з тим цю роботу ми виконали не в повному обсязі. Я неодноразово попереджав про заходи, які я вживатиму у разі неналежного виконання службових обов’язків відповідальними посадовими особами. І сьогодні я прийняв рішення щодо окремих службових осіб», - сказав Полторак.

  Так, за його словами, за незадовільне виконання наказів міністра оборони звільнено з військової служби за службовою невідповідністю двох начальників територіальних квартирно-експлуатаційних управлінь (КЕУ). Ще одного офіцера територіального КЕУ Полторак понизив у військовому званні, а іншого - у посаді.

  «В той час, коли кожна копійчина - це кров і піт на тілі України, я не можу спокійно відноситися до такого стану справ. Вкотре наголошую на відповідальності кожної посадової особи. Усі мають проявляти наполегливість та ініціативу у виконанні завдань щодо ефективного використання бюджетних коштів», - резюмував міністр.

  До слова, раніше Полторак заявляв, що вся закуплена для Збройних сил України зброя та техніка відповідає стандартам НАТО.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ