Порошенко призначив голову Служби зовнішньої розвідки України

  Службу зовнішньої розвідки України очолив Єгор Божко
  Президент України Петро Порошенко підписав указ про призначення Єгора Божка головою Служби зовнішньої розвідки України. Глава держави представив колективу Служби зовнішньої розвідки (СЗР) України нового керівника, повідомляє прес-служба президента. З червня 2015 року Божок виконував обов’язки глави Місії України при НАТО. «Я
  • 13 Вересня, 14:23
  • Розсилка
  Петро Порошенко представив Єгора Божка колективу СЗР
  Петро Порошенко представив Єгора Божка колективу СЗР

  Службу зовнішньої розвідки України очолив Єгор Божко

  Президент України Петро Порошенко підписав указ про призначення Єгора Божка головою Служби зовнішньої розвідки України.

  Глава держави представив колективу Служби зовнішньої розвідки (СЗР) України нового керівника, повідомляє прес-служба президента.

  З червня 2015 року Божок виконував обов’язки глави Місії України при НАТО.

  «Я знаю Єгора Божка давно – як патріота, рішучу, професійну людину, яка має величезний досвід закордонної роботи», - сказав Порошенко.

  За словами президента, робота Божка у Місії України при НАТО дала можливість скоординувати зусилля наших міжнародних партнерів на підтримку України та значно підсилити обороноздатність нашої держави. Він також зауважив, що ця діяльність має особливе значення для захисту національних інтересів України.

  Президент висловив впевненість, що призначення нового голови служби надасть імпульсу у розвитку служби. «Стрижнем успішності усіх починань і звершень є людина, її патріотизм, рівень професіоналізму, державницька мотивація та готовність до самопожертви – самопожертви в ім’я українського народу, Української держави», - наголосив Порошенко.

  Глава держави окреслив стратегічні напрямки розвитку служби та її взаємодії з ключовими партнерами. Він також висловив впевненість, що новопризначеному керівнику вдасться значно підсилити ефективність роботи служби та взаємодії з іншими відомствами оборонного блоку.  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ