Порошенко в Норвегії підписав декларацію про партнерство

  Україна і Норвегія розширятимуть співпрацю в IT-секторі
  Влада України та Норвегії планують розширити спільне партнерство. Зокрема, співробітництво у IT-секторі. Про це у Twitter написав президент України Петро Порошенко. «Ми зацікавлені в розширенні співробітництва між Україною та Королівством Норвегія в IT-секторі», - написав глава держави. Крім того, в ході візиту Порошенка в Норвегії
  • 18 Жовтня, 2016, 13:55
  • Розсилка
  <p>Порошенко вперше прибув з офіційним візитом у Норвегію</p>

  Порошенко вперше прибув з офіційним візитом у Норвегію

  Україна і Норвегія розширятимуть співпрацю в IT-секторі

  Влада України та Норвегії планують розширити спільне партнерство. Зокрема, співробітництво у IT-секторі. Про це у Twitter написав президент України Петро Порошенко.

  «Ми зацікавлені в розширенні співробітництва між Україною та Королівством Норвегія в IT-секторі», - написав глава держави.

  Крім того, в ході візиту Порошенка в Норвегії була підписана декларація про партнерство між Україною та Королівством Норвегія.  Під час зустрічі з головою уряду Норвегії Ерною Солберг Порошенко запросив норвезькі компанії взяти участь у процесі приватизації українських підприємств.

  Нагадаємо, президент України Петро Порошенко прибув з першим офіційним візитом до Норвегії. Програмою візиту передбачені зустрічі Порошенка з прем'єр-міністром королівства Норвегія, президентом Стортингу (Парламенту) Норвегії, а також аудієнція президента України у короля Норвегії. Крім того, Порошенко і прем'єр-міністр Норвегії візьмуть участь в українсько-норвезькому бізнес-форумі.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ