Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Порошенко відреагував на ухвалення в ООН проекту резолюції щодо окупованого Криму

  • Розсилка
  Петро Порошенко - Порошенко відреагував на ухвалення в ООН проекту резолюції щодо окупованого Криму
  Петро Порошенко
  Фото: Главком

  Порошенко вірить у широку підтримку резолюції на рівні Генеральної Асамблеї ООН у грудні

  Президент України Петро Порошенко вітає рішення Третього комітету щодо посиленої резолюції Генасамблеї ООН про стан прав людини в Криму.

  Про це він написав у Facebook.

  «Вітаю рішення Третього комітету щодо посиленої резолюції ГА ООН про стан прав людини в Криму! Вдячні співавторам рішення та всім нашим союзникам за потужний сигнал російській окупаційній владі щодо міжнародної єдності і солідарності в питанні деокупації Криму", - зазначив Порошенко.

  Він також заявив, що вірить у широку підтримку резолюції на рівні Генеральної Асамблеї ООН у грудні та «успіх наших спільних зусиль з відновлення суверенітету і територіальної цілісності України».

  Третій комітет Генеральної Асамблеї ООН сьогодні затвердив оновлений проект резолюції щодо Криму. 71 голос - за, 25 - проти, 77 - утрималися від голосування.

  Оновлену резолюцію з прав людини в Криму Україна внесла до секретаріату Третього комітету Генасамблеї ООН в жовтні 2017 року. У документі міститься вимога до Росії виконати тимчасові заходи рекомендацій Міжнародного суду ООН про скасування заборони Меджлісу кримськотатарського народу в Криму і забезпечити навчання українською і кримськотатарською мовами на півострові.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ