Постраждалим під час Майдану учасникам протестів виділять фінансову допомогу

  Одноразову допомогу в розмірі 14,5 тис. грн отримають 505 осіб
  На засіданні урядового комітету з питань соціальної політики та гуманітарного розвитку був схвалений проект розпорядження Кабміну «Про виділення коштів для надання одноразової грошової допомоги особам, які отримали легкі тілесні ушкодження, побої, знущання під час участі в масових акціях громадянського протесту, які проходили в період з 21
  • 19 Жовтня, 2016, 05:33
  • Розсилка

  Одноразову допомогу в розмірі 14,5 тис. грн отримають 505 осіб

  На засіданні урядового комітету з питань соціальної політики та гуманітарного розвитку був схвалений проект розпорядження Кабміну «Про виділення коштів для надання одноразової грошової допомоги особам, які отримали легкі тілесні ушкодження, побої, знущання під час участі в масових акціях громадянського протесту, які проходили в період з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року».

  Про це віце-прем'єр Павло Розенко повідомив на сторінці в Facebook.

  За його словами, згідно з документом передбачено виділення з резервного фонду держбюджету 7 млн 322 тис 500 грн для надання грошової допомоги 505 особам.

  «Таким чином, кожен потерпілий, під час акцій громадянського протесту в 2014 році отримає одноразову допомогу в розмірі 14,5 тис. грн», - уточнив Розенко.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ