Представник України в ЄС: Настав час для деокупації Криму

  Євросоюз має бути готовий активізувати дипломатичний і політичний тиск на Росію, - Точицький
  Настав час розробити і запустити міжнародний переговорний механізм щодо деокупації незаконно анексованого Росією українського Криму, заявив представник України при ЄС Микола Точицький. «Росія повинна скасувати всі свої незаконні рішення, які призвели до окупації Криму», - написав він у статті для EUObserver. Точицький додав, що
  • 18 Березня, 20:11
  • Розсилка
  Микола Точицький
  Микола Точицький

  Євросоюз має бути готовий активізувати дипломатичний і політичний тиск на Росію, - Точицький

  Настав час розробити і запустити міжнародний переговорний механізм щодо деокупації незаконно анексованого Росією українського Криму, заявив представник України при ЄС Микола Точицький.

  «Росія повинна скасувати всі свої незаконні рішення, які призвели до окупації Криму», - написав він у статті для EUObserver.

  Точицький додав, що Євросоюз має бути готовий активізувати дипломатичний і політичний тиск на Росію, зокрема шляхом посилення санкцій, щоб показати, що ЄС не стоятиме осторонь і не дозволить порушень прав людини.

  Як повідомлялось, МЗС Чехії та Фінляндії висловилися проти анексії Криму Росією. Також президент Литви Даля Грібаускайте в день третьої річниці підписання Володимиром Путіни «указу», який підтвердив незаконну анексію Росією Криму, заявила, що свободу не можна забрати.

  Раніше Туреччина заявила про свою підтримку територіальної цілісності України і невизнання анексії Криму Росією.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ