Попри дружбу з Путіним Туреччина наполягає на незаконності приєднання Криму до РФ

  Користуючись нагодою, ми підтверджуємо нашу підтримку територіальної цілісності та суверенітету України, - МЗС Туреччини
  Туреччина заявила про свою підтримку територіальної цілісності України і невизнання анексії Криму Росією. Про це йдеться у заяві МЗС Туреччини з нагоди третьої річниці окупації півострова. «Три роки минуло з того часу як українська Автономна республіка Крим була анексована Російською Федерацією на підставі незаконного референдуму 16 березня
  • 18 Березня, 15:26
  • Розсилка

  Користуючись нагодою, ми підтверджуємо нашу підтримку територіальної цілісності та суверенітету України, - МЗС Туреччини

  Туреччина заявила про свою підтримку територіальної цілісності України і невизнання анексії Криму Росією. Про це йдеться у заяві МЗС Туреччини з нагоди третьої річниці окупації півострова.

  «Три роки минуло з того часу як українська Автономна республіка Крим була анексована Російською Федерацією на підставі незаконного референдуму 16 березня 2016 року», - йдеться у заяві.

  Туреччина наголошує, що не визнає фактичну ситуацію, яка склалася внаслідок «цього акту, який є чітким порушенням міжнародного права».

  «Користуючись нагодою, ми підтверджуємо нашу підтримку територіальної цілісності та суверенітету України»,  - заявили в МЗС Туреччини.

  У відомстві наголосили, що Туреччина пильно стежитиме за ситуацією і захищатиме права кримських татар.

  Як повідомлялось, Кабінет міністрів України отримав від уряду Туреччини ноту про заборону будь-яким турецьким суднам відвідувати окупований Крим. Гройсман назвав це рішення міцним сигналом та свідченням дружності між Україною та Турецькою Республікою. 

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ