Путін та Ердоган сьогодні зустрінуться в Сочі

  Президенти планують обговорити регіональні та міжнародні питання, включно зі «спільною боротьбою з тероризмом»
  Президент Росії Володимир Путін 13 листопада зустрінеться з президентом Туреччини Реджепом Тайїпом Ердоганом на російському чорноморському курорті Сочі, повідомляє Радіо Свобода. Кремль 10 листопада заявив, що Путін і Ердоган планують обговорити регіональні та міжнародні питання, включно зі «спільною боротьбою з тероризмом» та
  • 13 Листопада, 2017, 11:21
  • Розсилка
  Володимир Путін та Реджеп Ердоган
  Володимир Путін та Реджеп Ердоган

  Президенти планують обговорити регіональні та міжнародні питання, включно зі «спільною боротьбою з тероризмом»

  Президент Росії Володимир Путін 13 листопада зустрінеться з президентом Туреччини Реджепом Тайїпом Ердоганом на російському чорноморському курорті Сочі, повідомляє Радіо Свобода.

  Кремль 10 листопада заявив, що Путін і Ердоган планують обговорити регіональні та міжнародні питання, включно зі «спільною боротьбою з тероризмом» та зусиллями, спрямованими на припинення війни в Сирії.

  Очікується, що сторони також обговорять перспективи двосторонньої торгівлі та співпраці в енергетичному секторі.

  Росія надає військову та дипломатичну підтримку урядові сирійського президента Башара Асада впродовж усієї війни, яка почалася з придушення масових протестів у 2011 році і призвела до сотень тисяч жертв. Туреччина підтримує повстанців, які хочуть усунення Асада.

  Нині Росія та Туреччина разом з Іраном є інціаторами переговорів щодо сирійського конфлікту в столиці Казахстану Астані.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ