Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Рада ЄС розширила санкції проти Ірану

  • Розсилка
  Рада ЄС розширила санкції проти Ірану

  Тепер чорний список ЄС щодо Ірану включає 15 осіб і 21 організацію

  Рада ЄС продовжила на рік і розширила санкційний чорний список проти Ірану, введений в 2001 році за звинуваченням у терористичній діяльності.

  Про це йдеться в заяві Ради ЄС, опублікованій в середу, 9 січня, в Офіційному журналі ЄС.

  «Дві фізичні особи та одна структура - директорат внутрішньої безпеки міністерства розвідки і безпеки Ірану - включені в антитерористичний список ЄС у відповідь на замах на вбивство, який вдалося попередити, на території Євросоюзу», - йдеться в документі.

  Тепер чорний список ЄС щодо Ірану включає 15 осіб і 21 організацію.

  Країни ЄС звинувачують іранські силові структури в проведенні кампанії по усуненню представників опозиції країни, які знаходяться в еміграції.

  Раніше повідомлялося, що Європейський Союз погодився запровадити санкції проти іранської розвідки у зв’язку з її намірами здійснити убивства на території ЄС.

  Як відомо,  у жовтні 2018 року данська розвідка заявила, що Іранська розвідувальна служба планувала здійснити політичне вбивство в Данії. Планувався напад на лідера данської філії Арабського руху боротьби за визволення Ахваза, який підтримує створення окремої арабської держави в іранській провінції Хузестан. Іранський уряд вважає групу терористичною організацією.

  Данія вирішила відкликати свого посла з Ірану і заявила, що наполягатиме на запровадженні Євросоюзом додаткових санкцій проти Ірану.

  Джерело: ТАСС

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ