Рада ЄС затвердила торговельні преференції для України

  Україні дозволено експортувати більше продуктів до ЄС
  У понеділок, 17 липня, Рада Європейського союзу затвердила тимчасові торговельні преференції для України. Про це йдеться у прес-релізі Ради ЄС. «Сьогоднішнім рішенням ми дозволяємо експортувати більше українських продуктів в ЄС. Наш обов'язок - підтримувати Україну і зміцнювати наші економічні і політичні зв'язки також на тлі тривалого
  • 17 Липня, 12:58
  • Розсилка

  Україні дозволено експортувати більше продуктів до ЄС

  У понеділок, 17 липня, Рада Європейського союзу затвердила тимчасові торговельні преференції для України. Про це йдеться у прес-релізі Ради ЄС.

  «Сьогоднішнім рішенням ми дозволяємо експортувати більше українських продуктів в ЄС. Наш обов'язок - підтримувати Україну і зміцнювати наші економічні і політичні зв'язки також на тлі тривалого конфлікту», - заявив Свен Міксер, міністр закордонних справ Естонії

  Повідомляється, що заходи набудуть чинності до кінця вересня та будуть застосовуватися протягом трьох років.

  Нагадаємо, 4 липня Європейський парламент підтримав пропозицію Європейської комісії надати Україні додаткові торговельні преференції. 

  Відповідно до досягнутих домовленостей, квоти на томати, пшеницю, кукурудзу та мед будуть збільшені, але не у тому обсязі, як раніше це пропонувалося Європейською комісією, сечовину з пропозицій виключено.

  Зокрема, встановлені наступні річні квоти: для меду – 2,5 тис. т, томатів оброблених – 3 тис. т, пшениці – 65 тис. т, кукурудзи – 625 тис. т, ячменю – 325 тис. т.

  Преференції будуть введені на строк до трьох років як доповнення до Угоди про поглиблену та всеохопну зону вільної торгівлі.

  В Україні розраховують на початок дії тимчасових автономних торговельних преференцій Європейського Союзу для України восени.

  Джерело: Європейська правда

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ