рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Рада США з географічних назв замінила Kiev на Kyiv

  • Розсилка
  МЗС України у жовтні 2018 року розпочало онлайн кампанію #CorrectUA про зміну правопису найменування Київ англійською - #KyivNotKiev - Рада США з географічних назв замінила Kiev на Kyiv
  МЗС України у жовтні 2018 року розпочало онлайн кампанію #CorrectUA про зміну правопису найменування Київ англійською - #KyivNotKiev

  Зміни до офіційних баз Ради США з географічних назв будуть внесені 17 червня

  Рада США з географічних назв одностайно ухвалила рішення про заміну офіційної назви столиці України з Kiev на Kyiv у міжнародній базі.

  Про це повідомило посольство України в США на своїй сторінці у Facebook.

  «Рада США з географічних назв розглянула звернення посла України в США Валерія Чалого та одностайно ухвалила рішення про заміну офіційної назви столиці України з «Kiev» на «Kyiv» у міжнародній базі», - йдеться в повідомленні.

  Зазначається, позиція, висловлена послом, була також підтримана зверненням членів Українського кокусу Конгресу США, а також Українським конгресовим комітетом Америки.

  Передбачено, що відповідні зміни до офіційних баз Ради США з географічних назв будуть внесені 17 червня.

  Як підкреслили в посольстві, це рішення є надзвичайно важливим та дає поштовх, щоб виправити офіційну назву столиці України і поза межами США, зокрема на міжнародних рейсах та в іноземних аеропортах у всьому світі, адже міжнародні організації, включаючи Міжнародну асоціацію авіаційного транспорту (IATA), посилаються саме на офіційні назви з бази Ради з географічних назв США.

  Як відомо, Міністерство закордонних справ України у жовтні 2018 року розпочало онлайн кампанію #CorrectUA про зміну правопису найменування Київ англійською - #KyivNotKiev.


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ