Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Рада у вівторок візьметься за питання паливно-енергетичного комплексу

  трансляція
  • Розсилка
  <p>Верховна Рада</p>
<p>Фото: УНІАН</p> - Рада у вівторок візьметься за питання паливно-енергетичного комплексу

  Верховна Рада

  Фото: УНІАН

  Розгляд питань паливно-енергетичного комплексу Парубій визначив ключовим у вівторок

  Верховна Рада у вівторок, з-поміж інших, розгляне блок питань паливно-енергетичного комплексу.

  Про це йдеться в порядку денному Ради, оприлюдненому на сайті парламенту.  Спочатку Рада планує розглянути у першому читанні блок соціальних питань - урядовий законопроект №6710 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо соціального захисту осіб з інвалідністю)» та депутатський проект закону 7161 «Про внесення зміни до Закону України «Про реабілітацію інвалідів України» щодо встановлення групи інвалідності учасникам антитерористичної операції».  Далі заплановано розгляд трьох проектів постанов, зареєстрованих народними депутатами щодо заохочення молодих учених і педагогів: 6752 «Про присудження Премії Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим у галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок за 2016 рік», 6753 «Про призначення у 2017 році іменних стипендій Верховної Ради України для найталановитіших молодих вчених» і 7364 «Про присудження щорічної Премії Верховної Ради України педагогічним працівникам загальноосвітніх, професійно-технічних, дошкільних та позашкільних навчальних закладів».

  Після цього Рада має намір включити до порядку денного президентський законопроект 7323 «Про внесення зміни до статті 374 Митного кодексу України». Його ухвалення створить правові підстави для застосування нульової ставки митних платежів при ввезенні на територію України власних транспортних засобів працівниками дипломатичної служби, які перебували за кордоном у відрядженнях понад 2 роки. 

  Також депутати голосуватимуть за включення до порядку денного сесії законопроект 7299 «Про внесення змін до Закону України «Про телебачення і радіомовлення» щодо інформаційної безпеки та протидії пропаганді держави-агресора», згідно з яким держава зможе замовляти у телерадіоорганізацій виробництво передач, які поширюватимуться на тимчасово окупованих територіях України та в Інтернеті.

  Далі Рада розгляне блок питань паливно-енергетичного комплексу, що голова ВР Андрій Парубій визначив ключовим у вівторок. Зокрема, на повторне перше читання винесено депутатський законопроект 3096-д «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення деяких аспектів нафтогазової галузі», прийняття якого забезпечить умови для нарощування видобутку природного газу шляхом поновлення ресурсної бази вуглеводнів.

  Для повторного розгляду з пропозиціями Президента України до Ради також буде внесено законопроект 5370 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стабілізації діяльності Державного акціонерного товариства «Чорноморнафтогаз» у зв'язку з тимчасовою окупацією території України».

  Передбачається і розгляд у першому читанні двох депутатських законопроектів 6277 і 5722-д «Про внесення змін до статті 6 Закону України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу» (щодо заборони встановлення загальнобудинкових лічильників споживачам природного газу)».

  Насамкінець, окремим блоком цього дня запланований розгляд у парламенті низки проектів постанов про перейменування населених пунктів.

  Читайте також статтю: Український газ: святий Миколай не почув бажання Гройсмана

   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ