Російські слідчі не дозволили батькам Гриба зустрітися з сином

Російські слідчі не дозволили батькам Гриба зустрітися з сином
Павло Гриб в російському суді

Адвокат Андрій Сабінін, повідомив, що слідчий у справі викраденого ФСБшниками Павла Гриба не надав дозволу на відвідини хлопця батьками

Батькам арештованого українця Павла Гриба, який перебуває у краснодарському СІЗО, не дозволили зустрітись із сином.

Про це розповів батько ув'язненого Ігор Гриб, передає «Прямий».

«Причини нам невідомі. Вчора ввечері ми чекали на кордоні з Росією разом з дружиною. Чекали можливості поїхати до Краснодара. Наш адвокат Андрій Сабінін, повідомив, що, на жаль, слідчий у справі не надав дозволу на відвідини Павла», - розповів Гриб-старший.

Він зазначив, що консули зробили відповідні звернення стосовно дозволу на зустріч, мати Гриба також написала відповідне прохання на дозвіл. 

Крім того, батько ув'язненого відкидає усі звинувачення щодо його сина в підготовці теракту у краснодарській школі. «Я б зрозумів, якби вони вигадали, що він хотів підірвати там якийсь військовий об’єкт. Але коли інкримінують підрив шкільної лінійки, важко коментувати дії спецслужб», - зазначив він.

Батько Гриба також розповів, що у звіті російських медиків про стан здоров'я сина було багато неточностей.

«Ми їх проаналізували і було виявлено багато розбіжностей, недоречностей і прямої неправди в постановці діагнозу», - зазначив він.

Нагадаємо, 18 жовтня росіяни влаштували судилище над викраденим в Білорусі та вивезеним до Росії Павлом Грибом. Його залишили в СІЗО під вартою ще майже на три місяці. 

За зверненням Генерального консульства України в Ростові-на-Дону, 23 жовтня 2017 року відбудеться зустріч консула з незаконно утриманним в СІЗО Краснодару Павлом Грибом.

Російські спецслужби затримали українця Павла Гриба 25 серпня (на наступний день після перетину ним кордону Білорусії) і не допустили до нього ні представників МЗС України, ні адвоката. Білоруська сторона тільки 31 серпня підтвердила факт перетину кордону при в'їзді в Білорусь 24 серпня. Представники захисту приїхали в слідчий ізолятор ФСБ в Краснодарі, де перебуває Павло Гриб, однак їх до затриманого не пустили.

13 вересня повідомлялося, що російські ЗМІ заявили про арешт Гриба суд Краснодара на два місяці. Російський адвокат Андрій Сабінін, який захищає утримуваного в Росії українця, зазначив, що рішення про арешт хлопця до 17 жовтня було заочним. Сам Павло Гриб заявив, що не отримує призначені йому ліки і турбується про своє здоров'я.

Раніше ЄСПЛ зажадав від РФ висновок про стан здоров'я українця Павла Гриба. Також він запропонував відправити до СІЗО своїх лікарів. 11 жовтня українська сторона відправила лікарів до затриманого українцю, не дочекавшись дозволу РФ. Однак російська сторона так і не допустила їх до Павла.

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: