«Розгоню»: прем`єр пригрозив звільнити чиновників Служби зайнятості

  Я не збираюся утримувати безробітних, - Гройсман
  Прем`єр-міністр Володимир Гройсман сьогодні на засіданні уряду заявив, що «не збирається утримувати Службу зайнятості». «Я не збираюся утримувати безробітних. Я збираюся дати людям нормальну роботу і нормальну заробітну плату... Я просив би, що ви довели це до Служби зайнятості. Ні - розгоню і приведемо тих людей, які зможуть
  • 11 Сiчня, 12:02
  • Розсилка
  Володимир Гройсман
  Володимир Гройсман

  Я не збираюся утримувати безробітних, - Гройсман

  Прем`єр-міністр Володимир Гройсман сьогодні на засіданні уряду заявив, що «не збирається утримувати Службу зайнятості».

  «Я не збираюся утримувати безробітних. Я збираюся дати людям нормальну роботу і нормальну заробітну плату... Я просив би, що ви довели це до Служби зайнятості. Ні - розгоню і приведемо тих людей, які зможуть нормально ситуацію там налагодити. Мені ці статистичні байки не потрібні», - сказав Гройсман.

  Як повідомлялось, глава уряду заявив, що Кабінет міністрів пильно стежитиме за дотриманням роботодавцями запровадженої норми про мінімальну зарплату у 3200 грн.

  Нагадаємо, після збільшення мінімальної заробітної платні до 3200 гривень близько 700 гривень піде на сплату податків, тобто на руки люди отримають 2500 грн, роз'яснив віце-прем’єр-міністр Павло Розенко.

  Читайте також статтю «Главкома» «Гройсман у два рази дорожчий за Яценюка. Як зросли витрати на можновладців у 2017 році»

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ