«Українське небо. Ryanair. Реформа галузі»: прес-конференція Омеляна і очільника львівського аеропорту

  Учасники прес-конференції в «Главкомі» говоритимуть про проблеми, причини відмов аеропортів («Київ», «Бориспіль») щодо пропозицій та умов роботи Ryanair
  Сьогодні, 14 липня, об 11:00 в прес-центрі «Главкома» відбудеться прес-конференція на тему: «Українське небо. Ryanair. Реформа галузі». Запрошені гості: Володимир Омелян, міністр інфраструктури України; Тетяна Романовська, директор міжнародного аеропорту «Львів» ім. Д. Галицького. Учасники прес-конференції
  • 14 Липня, 11:12
  • Розсилка

  Учасники прес-конференції в «Главкомі» говоритимуть про проблеми, причини відмов аеропортів («Київ», «Бориспіль») щодо пропозицій та умов роботи Ryanair

  Сьогодні, 14 липня, об 11:00 в прес-центрі «Главкома» відбудеться прес-конференція на тему: «Українське небо. Ryanair. Реформа галузі».

  Запрошені гості: Володимир Омелян, міністр інфраструктури України; Тетяна Романовська, директор міжнародного аеропорту «Львів» ім. Д. Галицького.

  Учасники прес-конференції говоритимуть про проблеми, причини відмов аеропортів («Київ», «Бориспіль») щодо пропозицій та умов роботи Ryanair, шляхи вирішення конфліктної ситуації довкола приходу в Україну ірландського лоукостера Ryanair, про що свідчить «шантаж» найбільшого світового лоукостера та чи були б дискриміновані інші лоукост-компанії, що працюють в Україні, а також як відбувається оновлення та модернізація аеропортів України, повернення аеродромів у державну власність, питання «відкритого неба» і прихід нових лоукостерів, чи потрібна зміна повітряного кодексу, стан внутрішніх перельотів. 

  Дивіться пряму трансляцію прес-конференції:   Нагадаємо, 5 липня аеропорт «Бориспіль» підписав договір з європейською авіакомпанією-лоукостером Ryanair.

  10 липня стало відомо, що лоукостер Ryanair розірвав угоду з Україною.

  Керівник львівського аеропорту заявила, що Ryanair може ще повернутися на український ринок.

  11 липня Кабміном було прийнято рішення поновити переговори з Ryanair.

  12 липня міністр інфраструктури України Володимир Омелян подав до уряду подання про звільнення генерального директора аеропорту «Бориспіль» Павла Рябікіна.

  У прес-службі Ryanair заявили, що авіакомпанія поки не планує повертатися до відновлення переговорів по Україні. 

  Але 13 липня генеральний директор Міжнародного аеропорту «Бориспіль» Павло Рябікін заявив про відновлення переговорів з авіакомпанією Ryanair. 

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ