Рятувальники локалізували пожежі в лісництвах Херсонщини

  Скоріше за все, причиною пожеж є людський фактор, зазначили в ДСНС
  Пожежі на території Збур’ївського і Каховського лісництва локалізовані. Про це в ефірі повідомила Квіта Заобурна, речниця ДСНС в Херсонській області. [READ_MORE] «Станом на 17:30 на території Збур’ївського лісництва суще продовжується тління лісової підстилки, спостерігаються окремі осередки тління, підрозділи ДержНС
  • 17 Липня, 20:08
  • Розсилка
  У Збур’ївському лісництві Херсонської області сталася пожежа
  У Збур’ївському лісництві Херсонської області сталася пожежа

  Скоріше за все, причиною пожеж є людський фактор, зазначили в ДСНС

  Пожежі на території Збур’ївського і Каховського лісництва локалізовані. Про це в ефірі повідомила Квіта Заобурна, речниця ДСНС в Херсонській області.  «Станом на 17:30 на території Збур’ївського лісництва суще продовжується тління лісової підстилки, спостерігаються окремі осередки тління, підрозділи ДержНС проводять чергування щодо недопущення повторного загоряння. До ліквідації залучено 45 чоловік та 12 одиниць техніки, - це і від ДСНС і лісомисливського господарства, проводиться також повітряна розвідка», - прокоментувала Заобурна.

  Також у ДСНС зазначили, що наразі причини обох пожеж досі невідомі.

  Причини (обох, - ред.) пожеж ще не відомі. Скоріше за все, це людський фактор. Будуть ще уточнюватися причини, а також площі. Постраждалих, загиблих нема.

  Нагадаємо, у Херсонській області сьогодні вранці загорілося 2 га Каховського лісництва. У повітря рятувальники піднімали авіацію. 

  Також вдень 17 липня на Дніпропетровщині, на військовому полігоні через стрільби сталася пожежа

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ