СБУ викликала на допит п’ятьох росіян у справі катастрофи МН17

  Серед викликаних на допит генерал РФ «Хмурий», який керував перевезенням установки «Бук»
  Служба безпеки України викликала на допит у справі про катастрофу малайзійського літака рейсу МН17 в Донецькій області п'ятьох громадян Росії. Повістки опубліковані в газеті органів виконавчої влади «Урядовий кур'єр». [READ_MORE] На допит викликані: Сергій Дубінський, Олег Пулатов, Євген Васильєв, Ельдар Оруджев і Едуард Гілазов.
  • 12 Жовтня, 16:18
  • Розсилка
  Місце катастрофи малайзійського Боїнга 
  Місце катастрофи малайзійського Боїнга 

  Серед викликаних на допит генерал РФ «Хмурий», який керував перевезенням установки «Бук»

  Служба безпеки України викликала на допит у справі про катастрофу малайзійського літака рейсу МН17 в Донецькій області п'ятьох громадян Росії.

  Повістки опубліковані в газеті органів виконавчої влади «Урядовий кур'єр».  На допит викликані: Сергій Дубінський, Олег Пулатов, Євген Васильєв, Ельдар Оруджев і Едуард Гілазов.


  15_13

  Нагадаємо, 28 вересня 2016 року було оприлюднено попередні результати кримінального розслідування щодо збиття рейсу МН17. Комісія дійшла висновку, що «Боїнг» збили з території біля селища Первомайське поблизу Сніжного на Донеччині. Ця територія підконтрольна підтримуваним Росією бойовикам на сході України. Як сказано в доповіді, слідству відомі імена 100 осіб, які причетні до перевезення «Бука». Перевезенням установки «Бук» здійснював відставний російський генерал-майор Сергій Дубінський відомий під псевдонімом «Хмурий».

  Був також опублікований запис телефонної розмови «Хмурого» про катастрофу MH17.

  Проте російський генерал «Хмурий» заперечив звинувачення у катастрофі МН17.

  В російському МЗС назвали дані розслідування упередженими і політично мотивованими.

  Читайте також матеріал «Главкома» Розслідувач Bellingcat Арік Толер: Боюся, що російські командири, причетні до знищення МН17, ніколи не побачать Гааги

  Джерело: Укрінформ

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ