Школярам РФ на уроках історії викладуть свою версію російської агресії

  Теми окупації Криму, російської агресії на Донбасі та в Сирії з'являться в курсі історії для шкіл Росії
  У школах Росії з’явиться новий курс уроків історії, який включатиме в себе події на Донбасі, в Криму та Сирії. [READ_MORE] Як повідомляє Дождь, проводити уроки про сучасну історію Росії запропонували школярі, які брали участь у семінарі «Стратегія майбутнього», голова Ради Федерації Валентина Матвієнко ідею підтримала.
  • 19 Жовтня, 2016, 13:26
  • Розсилка

  Теми окупації Криму, російської агресії на Донбасі та в Сирії з'являться в курсі історії для шкіл Росії

  У школах Росії з’явиться новий курс уроків історії, який включатиме в себе події на Донбасі, в Криму та Сирії.  Як повідомляє Дождь, проводити уроки про сучасну історію Росії запропонували школярі, які брали участь у семінарі «Стратегія майбутнього», голова Ради Федерації Валентина Матвієнко ідею підтримала.

  Санкції і антисанкції, Крим, Донбас і Сирія – ці теми точно буде включено до пропонованого курсу. У всякому разі, розповідати про це попросили самі школярі, так стверджує Станіслав Нєвєров, керівник Інституту розвитку місцевих громад, який займався розробкою проекту.

  За його словами, школярі, наприклад, не розуміють, чому Крим у березні 2014 року «приєднався» до Росії, а Донбас – ні.
  «Населення не розуміє, чому ми цього не зробили, чому з Кримом це сталося, а з територією південного сходу України це не відбулося. У людей питання, відповідно, їм потрібно історично пояснити і розповісти, які території, кому, що і так далі», – сказав Нєвєров.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ