Глава МЗС Британії назвав поведінку РФ «нелюдською»

  Борис Джонс вимагає від РФ негайно звільнити Сенцова та Кольченка
  Міністр закордонних справ Британії Борис Джонс назвав поведінку Росії в Україні та Сирії «нелюдською». Про це він заявив у британському парламенті, передає True-News.info. [READ_MORE] За словами Джонса, Британія стурбована тривалими тюремними ув’язненнями українців. «Ми дійсно стурбовані кількістю українських громадян,
  • 19 Жовтня, 2016, 09:36
  • Розсилка
  Борис Джонс
  Борис Джонс

  Борис Джонс вимагає від РФ негайно звільнити Сенцова та Кольченка

  Міністр закордонних справ Британії Борис Джонс назвав поведінку Росії в Україні та Сирії «нелюдською». Про це він заявив у британському парламенті, передає True-News.info.  За словами Джонса, Британія стурбована тривалими тюремними ув’язненнями українців. «Ми дійсно стурбовані кількістю українських громадян, які висловили свою незгоду щодо незаконної анексії Криму і отримали тривалі тюремні ув'язнення, включаючи Сенцова і Кольченка. Ми звертаємося до російської влади з вимогою негайно звільнити їх», - сказав глава британського МЗС.

  При цьому, Джонс підкреслив, що «нелюдська» поведінка РФ в Україні та Сирії є приводом для посилення санкцій, і не лише по відношенню до бізнесу.

  Нагадаємо, Рада національної безпеки і оборони схвалила рішення про застосування нових санкцій проти представників правоохоронних та судових органів Російської Федерації через переслідування українського режисера Олега Сенцова і активіста Олександра Кольченка. «Окремо РНБО України ухвалила рішення про застосування санкції до осіб, причетних до протиправних дій проти громадян України», - наголосили у РНБО. У прес-службі пояснили, що «йдеться, зокрема, про представників правоохоронних та судових органів РФ, відповідальних за незаконне переслідування громадян України Олега Сенцова, Олександра Кольченка та інших, які були неправомірно затримані, засуджені, й досі незаконно утримуються на території Росії».

  Джерело: УНІАН

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ