рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Сім-картки і РАЦСи: Дубілет розповів деталі електронного перепису населення

  • Розсилка
  Сім-картки і РАЦСи: Дубілет розповів деталі електронного перепису населення

  Інформацію доповнюватимуть з таких джерел, як реєстр дітей та реєстр пенсіонерів, оскільки у цих груп населення менше мобільних

  Міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет в ефірі програми Свобода слова на ICTV розповів про нову методологію перепису населення.

  За його словами, під час проведення перепису населення в Україні планується використовувати кілька джерел інформації, щоб скласти повну картину про кількість жителів країни.

  «По-перше, ми збиратимемо інформацію з операторів мобільного зв’язку. Далі, ми проводимо так звані калібрувальні соціологічні дослідження. Ми вже опитали близько 31 тис. домівок… Отримали досить репрезентативну інформацію, яка дозволяє зрозуміти, скільки в середньому SIM-карт, в яких груп населення», – сказав Дубілет.

  Інформацію про внутрішню міграцію, за потреби, також можна отримати від мобільних операторів, а про осіб, які виїжджають за кордон, від ДМС.

  Міністр додав, що зазначену інформацію доповнюватимуть з таких джерел, як реєстр дітей та реєстр пенсіонерів, оскільки у цих груп населення менше мобільних.

  Якщо певної інформації не вистачатиме, то можуть замовити точкові соціологічні дослідження.

  Старий метод перепису населення має дуже велику похибку, адже 10-20% осіб просто не відчиняють двері.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ