Слідство щодо Смоленської катастрофи триватиме не менше року

  Мацеревич наголосив, що з'ясування справжніх причин катастрофи є «умовою незалежності Польщі»
  Розслідування Смоленської катастрофи триватиме в Польщі ще не менше року. З'ясування обставин катастрофи є важливим для польської незалежності, оскільки в іншому випадку за поляків це зроблять росіяни. [READ_MORE] На цьому наголосив міністр національної оборони Польщі Антоній Мацеревич, інформує РАР.  «Це розслідування триватиме
  • 18 Червня, 12:30
  • Розсилка
  Міністр національної оборони Польщі Антоній Мацеревич
  Міністр національної оборони Польщі Антоній Мацеревич

  Мацеревич наголосив, що з'ясування справжніх причин катастрофи є «умовою незалежності Польщі»

  Розслідування Смоленської катастрофи триватиме в Польщі ще не менше року. З'ясування обставин катастрофи є важливим для польської незалежності, оскільки в іншому випадку за поляків це зроблять росіяни.  На цьому наголосив міністр національної оборони Польщі Антоній Мацеревич, інформує РАР

  «Це розслідування триватиме ще певний час, ще принаймні рік, аби можна було представити повну доказову базу, яка не лише показуватиме, як сталася Смоленська катастрофа, але обгрунтовуватиме це дослідженнями найкращих інститутів світу, не завжди польських, а часто американських», - заявив Мацеревич.

  Він наголосив, що з'ясування справжніх причин катастрофи є «умовою незалежності Польщі», оскільки якщо цього не зроблять самі поляки, то за них це зроблять інші.

  «Це зробить пан Путін, пан Морозов, пані Анодіна (Морозов і Анодіна з Міждержавного авіаційного комітету у Москві — ред. )», - констатував Мацеревич.

  Як відомо, у Смоленській катастрофі 10 квітня 2010 року загинули 96 осіб - усі присутні на борту президентського літака Ту-154М, зокрема і президентське подружжя Лєха та Марії Качинських.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ