Собчак запропонувала Навальному стати її довіреною особою на виборах

  Ксенія Собчак висловилася проти бойкоту виборів, до якого закликав Навальний
  Кандидат в президенти Росії Ксенія Собчак запропонувала політику Олексію Навальному стати її довіреною особою на виборах. Про це вона написала у своєму Instagram. Собчак висловилася проти бойкоту виборів, до якого закликав Навальний, вважаючи, що серйозного зниження явки він не дасть. «Вибори – як і раніше єдиний спосіб щось
  • 26 Грудня, 2017, 02:53
  • Розсилка
  Олексій Навальний та Ксенія Собчак
  Олексій Навальний та Ксенія Собчак

  Ксенія Собчак висловилася проти бойкоту виборів, до якого закликав Навальний

  Кандидат в президенти Росії Ксенія Собчак запропонувала політику Олексію Навальному стати її довіреною особою на виборах.

  Про це вона написала у своєму Instagram.

  Собчак висловилася проти бойкоту виборів, до якого закликав Навальний, вважаючи, що серйозного зниження явки він не дасть.

  «Вибори – як і раніше єдиний спосіб щось змінити. А їх бойкот неефективний і шкідливий метод. Він не тільки не зменшить явку, але збільшить відсотки Путіна. І дозволить йому отримати бажані 70%. Я розумію, як зараз прикро і важко Олексію, але спільна справа важливіше. Тому я продовжую закликати всі демократичні опозиційні сили до об'єднання. І в разі моєї реєстрації пропоную Олексію Навальному стати моєю довіреною особою», - написала Собчак.

  Як відомо, 25 грудня Центральна виборча комісія відмовилася реєструвати політика Олексія Навального кандидатом в президенти Росії. Причина відмови - незнята судимість у Навального. Натомість політик закликав бойкотувати вибори.

  Нагадаємо, вибори президента РФ відбудуться 18 березня 2018 року. Напередодні процедуру висунення вже пройшла Ксенія Собчак – вона піде на вибори від партії «Громадянська ініціатива».

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ