Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Соратник Тимошенко обіцяє, що вона створить економічне диво

  • Розсилка
  <span>За свідченням соціологів, у другому турі Юлію Тимошенко готові підтримати 34% виборців</span> - Соратник Тимошенко обіцяє, що вона створить економічне диво
  За свідченням соціологів, у другому турі Юлію Тимошенко готові підтримати 34% виборців
  Фото: Станіслав Груздєв, Главком

  Заступник Голови партії «Батьківщина» Іван Крулько переконаний, що «нова влада на чолі з Юлією Тимошенко зможе відновити довіру західних партнерів»

  Нова влада на чолі з Юлією Тимошенко відновить довіру західних партнерів і створить умови для українського економічного дива.

  Таке переконання висловив заступник Голови партії «Батьківщина» Іван Крулько під час політичного ток-шоу «Український формат» на телеканалі NewsOne.

  На його думку, зміна влади — єдиний шанс для економічного стрибка України, адже за нинішньої влади країна котиться у прірву. У нас процвітає корупція, а влада оббирає український народ, заробляючи на війні та вигадуючи різні газові та енергетичні схеми.

  «Західні партнери не списують нам борги, а іноземні інвестори не вкладають гроші в Україну, бо не вірять нинішній владі. Це ще одна причина, чому нам треба міняти владу», — додав Крулько.  Політик переконаний: перше, що нам треба зробити — відновити довіру наших західних партнерів. Також треба домовлятися з ними щодо зовнішнього боргу, адже умови угоди про реструктуризацію боргу, яку підписала екс-міністр фінансів Наталія Яресько, запрограмували країну на неуспіх. За угодою, при зростанні ВВП понад 3% нам треба віддавати 15% від заробленого, а понад 4% — 40%, нагадав він. «Нам треба зростати на 9-12% на рік, а не 3% і переходити до інноваційної моделі економіки, як це пропонує Тимошенко», — резюмував заступник голови партії «Батьківщина».

  Лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко виграє у другому турі виборів президента України у всіх своїх імовірних супротивників. Про це свідчать результати масштабного соціологічного дослідження, проведеного соціологічною групою «Рейтинг». За свідченням соціологів, у другому турі Юлію Тимошенко готові підтримати 34% виборців. 

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ