Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Стало відомо, де тепер працює екс-заступник глави Адміністрації президента Шимків

  • Розсилка
  Дмитро Шимків до серпня обіймав посаду заступника глави Адміністрації президента - Стало відомо, де тепер працює екс-заступник глави Адміністрації президента Шимків
  Дмитро Шимків до серпня обіймав посаду заступника глави Адміністрації президента

  Дмитро Шимків став топ-менеджером у фармацевтичній компанії

  Раду керуючої компанії ЗАТ «Фармацевтична фірма Дарниця» очолив Дмитро Шимків.

  Про це повідомляється на сайті компанії.

  До компетенції Шимківа увійдуть міжнародні зв'язки компанії, стратегічне планування, розвиток і впровадження нових технологій.

  «Дарниця» - це сучасна, динамічна і прибуткова українська компанія. Виведення її в клуб світових фармацевтичних гравців - цікавий виклик для мене як бізнесмена. Мені також імпонує те, що висока додана вартість не тільки створюється Дарницею в Україні, а й інвестується в Україні», - зазначив Шимків.

  Його призначення привітала генеральний директор компанії Світлана Діденко.

  Дмитро Шимків у 1998 - 2007 роках керував IT-компаніями і міжнародною командою розробників програмного забезпечення. У 2007 почав працювати у Microsoft Україна, а у 2009 - 2014 роках очолював представництво корпорації в Україні. З липня 2014 до серпня 2018 року обіймав посаду заступника глави Адміністрації президента.

  Сергій Марченко, який був заступником міністра фінансів, замінив Дмитра Шимківа на посаді заступника голови Адміністрації президента.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ