Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Стало відомо, у чому звинувачують Саакашвілі: опубліковані матеріали кримінальних справ

  документ
  • Розсилка
  Михайло Саакашвілі - Стало відомо, у чому звинувачують Саакашвілі: опубліковані матеріали кримінальних справ
  Михайло Саакашвілі

  Головний прокурор Грузії стверджує, що є достатньо свідчень для обгрунтованого припущення, що Саакашвілі, за попередньою змовою з групою осіб з використанням службового становища, зробив велику розтрату

  ЗМІ оприлюднилии документи прокуратури Грузії щодо кримінальної справи стосовно екс-президента Михайла Саакашвілі.

  Зокрема, головний прокурор Грузії стверджує, що є достатньо свідчень для обгрунтованого припущення, що Саакашвілі, за попередньою змовою з групою осіб з використанням службового становища, зробив велику розтрату.

  Витрати на президентську діяльність Саакашвілі здійснювалися за рахунок коштів адміністрації президента Грузії й «Агентства державного забезпечення», пише «Обозреватель».

  Було встановлено, що візит до Грузії масажиста Дороті Штейн, відомої як «Доктор Дот», було здійснено з представницьких витрат президента.

  Всього в період 2009-2013 років для особистих цілей Саакашвілі з держбюджету було витрачено 8,8 млн ларі, куди входило навчання його дітей, витрати на особистого кухаря, косметичні послуги і покупку костюмів.


  1_24


  2_19


  3_10
  4_10  5_04
  6_05

  Також повідомляється, що Міхайло Саакашвілі «скоїв перевищення посадових повноважень із застосуванням зброї і насильства», а також «здійснив організацію умисного заподіяння групою осіб тяжкої шкоди здоров'ю». У справі йдеться, що Саакашвілі дав розпорядження своїм підлеглим розправитися з депутатом парламенту Валерієм Гелашвілі, який написав критичну статтю про президента.

  8_03
  9_01
  10  11_01

  Прокуратура клопотала про арешт екс-президента Грузії за цією справою.


  12


  13


  14_01  15_01
  16


  17


  18


  19


  20

  Зазначимо, за даними польських ЗМІ, Саакашвілі відвідав Польщу, де виступив на присвяченому річниці Варшавського повстання заході.

  Прокуратура Грузії звернулася до Польщі через візит Саакашвілі.

  Нагадаємо, що Саакашвілі позбавили українського громадянства. 

  Державна прикордонна служба має намір не пропустити Саакашвілі на територію України в разі його спроб приїхати до нашої держави.

  1 серпня ЗМІ показали указ президента Петра Порошенка про позбавлення українського громадянства Саакашвілі. Документ №196/2017 був підписаний 26 липня.

  Саакашвілі вказав, що буде через суд намагатися повернути собі громадянство України і хотів би бути присутнім на судовому процесі.

  Він стверджує, що президент України Петро Порошенко позбавив його громадянства, щоби прибрати політичного конкурента.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ