Столичний ресторан відмовився обслужити українською мовою заступника міністра

  Заступнику міністра соціальної політики відмовили у ресторані в обслуговуванні державною мовою
  Ресторан «Угорський дім» на вул. Велика Васильківська 111/113 відмовився обслужити українською мовою заступника міністра соціальної політики Наталію Федорович. Про це чиновниця повідомила на своїй сторінці у Facebook. За її словами, офіціант та адміністратор категорично не погодились обслуговувати заступника міністра державною мовою.
  • 11 Лютого, 14:35
  • Розсилка

  Заступнику міністра соціальної політики відмовили у ресторані в обслуговуванні державною мовою

  Ресторан «Угорський дім» на вул. Велика Васильківська 111/113 відмовився обслужити українською мовою заступника міністра соціальної політики Наталію Федорович. Про це чиновниця повідомила на своїй сторінці у Facebook.

  За її словами, офіціант та адміністратор категорично не погодились обслуговувати заступника міністра державною мовою. Інцидент стався у суботу, 10 лютого.

  «Навіть зауваження та великі прохання були безрезультатні. Ще раз - це була категорична позиція співробітників закладу. Висновки робіть самі», - зазначила чиновниця.

  Федорович в іншому пості закликала людей утримуватися від насильства.

  «Я закликаю вас утриматися від грубості, а тим більше - від радикальних емоційних закликів як при поширенні, так й при обговоренні мого допису. Замість того, аби витрачати час та сили на надмірну рефлексію навколо проблеми, краще зосередитися на її вирішенні. Адже ми українці», - написала вона.

  Нагадаємо, у Міністерстві закордонних справ повідомили про узгодження ключових питань з представниками Угорщини, в тому числі і шляхів врегулювання мовного питання.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ