Столтенберг : НАТО відновлює контакти з Росією по військових каналах

  Ініціатива щодо відновлення контактів по військовій лінії була висунута під час засідання Ради Росія-НАТО
  НАТО працює над відновленням контактів з Росією по військових каналах, зокрема, для посилення безпеки у повітрі над Балтійським морем. Про це сказав генсек НАТО Єнс Столтенберг на прес-конференції у Брюсселі. «Після довгої перерви у використанні контактів по військовій лінії ці канали були використані главою військового комітету
  • 6 Грудня, 2017, 19:09
  • Розсилка
  <span>Єнс Столтенберг</span>
  Єнс Столтенберг

  Ініціатива щодо відновлення контактів по військовій лінії була висунута під час засідання Ради Росія-НАТО

  НАТО працює над відновленням контактів з Росією по військових каналах, зокрема, для посилення безпеки у повітрі над Балтійським морем.

  Про це сказав генсек НАТО Єнс Столтенберг на прес-конференції у Брюсселі.

  «Після довгої перерви у використанні контактів по військовій лінії ці канали були використані главою військового комітету та головнокомандуючим військами НАТО в Європі. Вони обидва дивляться, як зробити так, щоб ці канали функціонували», - сказав Cтолтенберг.

  За його словами, ініціатива щодо відновлення контактів по військовій лінії була висунута під час засідання Ради Росія-НАТО.

  «Важливо, щоб сторони інформували одна одну щодо навчань, тому що це допомагає прозорості, передбачуваності, тому що коли є більше військової діяльності, ризики збільшуються, і важливо запобігти нещасним випадкам», - сказав генсек НАТО.

  Нагадаємо, голова Місії України при НАТО Вадим Пристайко висловив занепокоєння стосовно активізації Альянсом контактів з Росією на тлі її військової агресії проти України.

   

   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ