Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Світовий банк назвав пенсійну реформу в Україні сміливим кроком

  • Розсилка
  Світовий банк назвав пенсійну реформу в Україні сміливим кроком

  У Світовому банку сподіваються, що буде забезпечено захист найвразливіших верств пенсіонерів

  Світовий банк продовжує відслідковувати ситуацію з пенсійною реформою в Україні. Про це під час спільного прес-брифінгу з прем'єр-міністром України Володимиром Гройсманом сказав президент Групи Світового банку Джим Йонг Кім.

  «Ми ретельно відслідковуємо ситуацію з пенсійною реформою, і хочу наголосити на тому, що це був дуже сміливий крок. Ми знаємо, що були додані нові статті (до проект закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо підвищення пенсій». - Ред.), і ми підтримуємо діалог з міністерством. Нам роз'яснили, що є шляхи, якими можна забезпечити те, що реформа буде здійснена в тій формі, в якій вона існує на сьогодні. Звичайно, було б краще, якби ці статті не були додані, але реформа має запас міцності, тому вона буде здійснена, і буде забезпечено захист найвразливіших верств пенсіонерів та буде забезпечена сталість Пенсійного фонду», - сказав президент Світового банку.

  Нагадаємо, що 11 жовтня в Україні набула чинності пенсійна реформа.

  Згодом у Пенсійному фонді пояснили, кому найбільше підвищать пенсії, а у Гройсмана розповіли, звідки взяли гроші на підвищення пенсій.

  Більше читайте в матеріалі «Главкома» Підвищення пенсій: чому не усім і не відразу? Відповідає Пенсійний фонд

  Джерело: Укрінформ

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ