Тонкий тролінг: Трамп подякував Путіну за висилку американських дипломатів

  Президент США знайшов позитив у висиланні американських дипломатів з РФ
  Президент США Дональд Трамп подякував президенту РФ Володимиру Путіна за висилку більше 700 американських дипломатів з країни, оскільки це дозволить «зберегти багато грошей», інформує CNN. «Я хочу подякувати йому, оскільки ми намагаємося урізати витрати на заробітну плату, і я вдячний йому за те, що він відпустив велику кількість
  • 11 Серпня, 10:27
  • Розсилка
  Дональд Трамп
  Дональд Трамп

  Президент США знайшов позитив у висиланні американських дипломатів з РФ

  Президент США Дональд Трамп подякував президенту РФ Володимиру Путіна за висилку більше 700 американських дипломатів з країни, оскільки це дозволить «зберегти багато грошей», інформує CNN.

  «Я хочу подякувати йому, оскільки ми намагаємося урізати витрати на заробітну плату, і я вдячний йому за те, що він відпустив велику кількість людей, в результаті чого ми витрачаємо менше на зарплати. Ми заощадимо багато грошей», - сказав Трамп під час бесіди з журналістами в його гольф-клубі в штаті Нью-Джерсі.

  Нагадаємо, США можуть скоротити кількість консульств РФ на своїй території як відповідь на висилку американських дипломатів з Росії.

  30 липня президент Росії Володимир Путін пообіцяв вислати з країни 755 співробітників американського посольства та консульств.

  Як повідомлялося, президент США Дональд Трамп підписав законопроект про введення посилених санкцій проти Росії. Законопроект практично одноголосно підтримали обидві палати Конгресу.

  Читайте також статтю «Главкома»: «Відсанкціонував» без задоволення. Як ЗМІ відреагували на рішення Трампа по Росії»

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ