США збираються скоротити кількість російських консульств – ЗМІ

  Закриттям консульства Сполучені Штати можуть відповісти на висилку з РФ американських дипломатів
  США можуть скоротити кількість консульств РФ на своїй території в якості відповіді на висилку американських дипломатів з Росії. «Таким може бути відповідь Вашингтона на введені Москвою санкції, що передбачають різке скорочення штату посольства США в РФ і арешт ряду об'єктів нерухомості. Про рішення може бути оголошено до 1 вересня», -
  • 11 Серпня, 08:27
  • Розсилка

  Закриттям консульства Сполучені Штати можуть відповісти на висилку з РФ американських дипломатів

  США можуть скоротити кількість консульств РФ на своїй території в якості відповіді на висилку американських дипломатів з Росії.

  «Таким може бути відповідь Вашингтона на введені Москвою санкції, що передбачають різке скорочення штату посольства США в РФ і арешт ряду об'єктів нерухомості. Про рішення може бути оголошено до 1 вересня», - пише российське видання «КоммерсантЪ» із посиланням на власне джерело в дипломатичних колах.

  Зараз у США на території генконсульства РФ три - в Санкт-Петербурзі, Єкатеринбурзі та Владивостоці. А в РФ в США чотири генконсульства у Нью-Йорку, Сан-Франциско, Сіетлі та Х'юстоні.

  За даними Ъ, нещодавно американські і російські дипломати вели переговори про відкриття четвертого американського генконсульства на території Росії, але в результаті влада США від цієї ідеї відмовилися.

  Нагадаємо, 28 липня Росія оголосила про контрзаходи щодо Вашингтона у зв'язку з прийняттям у Конгресі США законопроекту про санкції проти РФ. З 1 вересня кількість співробітників, які працюють у дипломатичних представництвах США в Росії, має бути скорочено до 455 осіб. Американським дипломатам також заборонили користуватися складськими приміщеннями в Москві і дачею в Срібному бору.

  30 липня президент Росії Володимир Путін пообіцяв вислати з країни 755 співробітників американського посольства та консульств.

  Як повідомлялося, президент США Дональд Трамп підписав законопроект про введення більш посилених санкцій проти Росії. Законопроект практично одноголосно підтримали обидві палати Конгресу.

  Читайте також статтю «Главкома»: «Відсанкціонував» без задоволення. Як ЗМІ відреагували на рішення Трампа по Росії»

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ