У Києві на «Марш обурених» зібрались 400 людей

  Мітингувальники скандують «Імпічмент»
  У Києві на Михайлівській площі розпочався «Марш обурених» із вимогою ухвалити закон про імпічмент і створити антикорупційний суд. Про це повідомляє РБК-Україна. «На площі станом на 13:00 зібралося близько 400 учасників. Мітингувальники планують із Михайлівської площі пройти через вул. Інститутську, до вул. Банкова, а потім на
  • 12 Листопада, 2017, 14:34
  • Розсилка
  «Марш обурених» у Києві
  Фото: rbc.ua
  «Марш обурених» у Києві

  Мітингувальники скандують «Імпічмент»

  У Києві на Михайлівській площі розпочався «Марш обурених» із вимогою ухвалити закон про імпічмент і створити антикорупційний суд. Про це повідомляє РБК-Україна.

  «На площі станом на 13:00 зібралося близько 400 учасників. Мітингувальники планують із Михайлівської площі пройти через вул. Інститутську, до вул. Банкова, а потім на площу Конституції, де мають намір провести вечірнє віче», - йдеться в повідомленні.

  Учасники Маршу скандують: «Геть бариг із влади», «Корупція вбиває», «Слава Україні-героям слава», «Імпічмент» тощо.

  Як заявили учасники з імпровізованої сцени, марш почався з Михайлівської площі, куди прийшли студенти після побиття в грудні 2013 року, щоб таким чином нагадати політикам свої обіцянки, які вони давали на Майдані.  Нагадаємо, раніше екс-голова Одеської облдержадміністрації Михайло Саакашвілі закликав 12 листопада 2017 року провести в центрі Києва марш у підтримку ухвалення законів про імпічмент президента України й антикорупційного суду.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ