У Саудівській Аравії стратили члена королівської сім’ї

  Принц Турки бін Сауд аль-Кабір був визнаний винним у вбивстві знайомого
  У Саудівській Аравії приведений у виконання смертний вирок стосовно принца Турки бін Сауд аль-Кабіра. Кара члена королівської сім’ї стала першою в історії монархії.  Вирок аль-Кабіру затвердили верховний і апеляційний суди Саудівської Аравії, також його страта була санкціонована королівським указом,  повідомляє ВВС. Однак, дата і
  • 19 Жовтня, 2016, 01:38
  • Розсилка

  Принц Турки бін Сауд аль-Кабір був визнаний винним у вбивстві знайомого

  У Саудівській Аравії приведений у виконання смертний вирок стосовно принца Турки бін Сауд аль-Кабіра. Кара члена королівської сім’ї стала першою в історії монархії. 

  Вирок аль-Кабіру затвердили верховний і апеляційний суди Саудівської Аравії, також його страта була санкціонована королівським указом,  повідомляє ВВС.

  Однак, дата і місце страти не повідомляється.

  Ще в 2014 році суд визнав принца Турки бін Сауд аль-Кабіра винним у вбивстві громадянина Саудівської Аравії Аделя аль-Махемида в груповій бійці в наметовому містечку неподалік від Ер-Ріяда. Після бійки виявилося, що вбитий був другом принца. Поліцію на місце злочину викликав сам аль-Кабір, після чого його затримали.

  За законами шаріату, які діють у Саудівській Аравії, смертю карається вбивство, контрабанда наркотиків, збройне пограбування, згвалтування і богохульство.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ