рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  У світі стрімко поширюється кір - Всесвітня організація охорони здоров'я

  • Розсилка
  <p>Збільшення кількості випадків спостерігається і в країнах з високим рівнем охоплення вакцинацією, зокрема у США та Таїланді</p> - У світі стрімко поширюється кір - Всесвітня організація охорони здоров'я

  Збільшення кількості випадків спостерігається і в країнах з високим рівнем охоплення вакцинацією, зокрема у США та Таїланді

  У Африці спостерігається найбільше зростання захворюваності на кір - на 700% у порівнянні із минулим роком

  Кількість випадків захворюваності на кір, зареєстрованих у всьому світі за перші три місяці 2019 року, збільшилася втричі у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

  Про це повідомляє BBC з посиланням на дані Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ).

  ВООЗ зазначає, що попередні дані вказують, що у всіх регіонах світу спостерігаються спалахи захворюваності. У Африці спостерігається найбільше зростання - на 700%.

  ВООЗ заявила, що реальні цифри можуть бути набагато більшими, оскільки тільки 1 з 10 випадків у світі фіксується статистикою.

  Україна, Мадагаскар та Індія найбільше постраждали від цієї хвороби, з десятками тисяч зареєстрованих випадків на мільйон людей.

  Спалахи кору також зафіксовані у Бразилії, Пакистані та Ємені, де сталося багато смертей - в основному серед маленьких дітей.

  Збільшення кількості випадків спостерігається і в країнах з високим рівнем охоплення вакцинацією, зокрема у США та Таїланді.

  ООН стверджує, що кір можливо заздалегідь попередити вакцинами, але глобальний рівень першої стадії імунізації «зупинився» на рівні 85% з 95%, необхідних для уникнення спалахів хвороби.

  Нагадаємо, у Нью-Йорку оголошено надзвичайний стан у галузі охорони здоров'я в окремих районах міста у зв’язку із спалахом кору.

  Джерело: Укрінформ

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ