У Запоріжжі протестували перший український вертоліт

  Протягом року гелікоптер буде проходити випробування
  Перший український ветроліт, який створили на запорізькому підприємстві «Мотор Січ», здійснив тестовий політ. Про це повідомляє місцевий портал 061.ua. Зазначається, що 16 квітня у Запоріжжі на Геліпорті АТ «Мотор Січ» вперше в небо піднявся український вертоліт. [GALLERY_BLOCK] «Ми до цієї події йшли 10
  • 17 Квiтня, 02:55
  • Розсилка
  Вертоліт МСБ-2 – «Надія» - це модернізована версія «Мі-2»
  Фото: 061.ua
  Вертоліт МСБ-2 – «Надія» - це модернізована версія «Мі-2»

  Протягом року гелікоптер буде проходити випробування

  Перший український ветроліт, який створили на запорізькому підприємстві «Мотор Січ», здійснив тестовий політ.

  Про це повідомляє місцевий портал 061.ua.

  Зазначається, що 16 квітня у Запоріжжі на Геліпорті АТ «Мотор Січ» вперше в небо піднявся український вертоліт.  «Ми до цієї події йшли 10 років. Я вам обіцяв, що в Запоріжжі буде піднято український вертоліт. Ми побудували вертодром - це законний майданчик для випробування техніки. Потрібно було сертифікувати майданчик, ми зробили це на днях і отримали сертифікат», - заявив почесний президент, генеральний авіаконструктор АТ «Мотор Січ» В'ячеслав Богуслаєв.

  Вертоліт МСБ-2 – «Надія» - це модернізована версія «Мі-2». Він на 70% складається з композиту, із салону прибрали паливний бак. Протягом року гелікоптер буде проходити випробування.  До слова, 10 квітня на Полтавщині розбився гелікоптер «Мі-2», який належав приватній фірмі.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ