У Запоріжжі протестували перший український вертоліт
![У Запоріжжі протестували перший український вертоліт](/img/article/4901/28_main-v1523921739.jpg)
Протягом року гелікоптер буде проходити випробування
Перший український ветроліт, який створили на запорізькому підприємстві «Мотор Січ», здійснив тестовий політ.
Про це повідомляє місцевий портал 061.ua.
Зазначається, що 16 квітня у Запоріжжі на Геліпорті АТ «Мотор Січ» вперше в небо піднявся український вертоліт.
«Ми до цієї події йшли 10 років. Я вам обіцяв, що в Запоріжжі буде піднято український вертоліт. Ми побудували вертодром - це законний майданчик для випробування техніки. Потрібно було сертифікувати майданчик, ми зробили це на днях і отримали сертифікат», - заявив почесний президент, генеральний авіаконструктор АТ «Мотор Січ» В'ячеслав Богуслаєв.
Вертоліт МСБ-2 – «Надія» - це модернізована версія «Мі-2». Він на 70% складається з композиту, із салону прибрали паливний бак. Протягом року гелікоптер буде проходити випробування.
До слова, 10 квітня на Полтавщині розбився гелікоптер «Мі-2», який належав приватній фірмі.
Коментарі — 0