Україна проводить екстрадиційну перевірку щодо Саакашвілі

  Україна отримала запит на екстрадицію Саакашвілі від Грузії
  Україна розпочала екстрадиційну перевірку щодо екс-губернатора Одеської область Михайла Саакашвілі. Про це заявив заступник міністра юстиції України з питань європейської інтеграції Сергій Пєтухов, передає РБК-Україна. Так, Пєтухов повідомив, що Україна отримала запит на екстрадицію Саакашвілі від Грузії, де він є обвинуваченим у 4
  • 5 Вересня, 12:50
  • Розсилка
  Екс-президент Грузії Михайло Саакашвілі
  Екс-президент Грузії Михайло Саакашвілі

  Україна отримала запит на екстрадицію Саакашвілі від Грузії

  Україна розпочала екстрадиційну перевірку щодо екс-губернатора Одеської область Михайла Саакашвілі. Про це заявив заступник міністра юстиції України з питань європейської інтеграції Сергій Пєтухов, передає РБК-Україна.

  Так, Пєтухов повідомив, що Україна отримала запит на екстрадицію Саакашвілі від Грузії, де він є обвинуваченим у 4 справах.

  «Ми розпочинаємо екстрадиційну перевірку щодо Саакашвілі. Це вся інформація наразі. Подробиці за півгодини на сайті Мін'юсту», - заявив він.

  Крім того, Пєтухов додав, що прокуратура Грузії гарантує, що Саакашвілі не переслідуватимуть за політичною ознакою та не передаватимуть третім країнам. Нагадаємо, раніше міністр юстиції Грузії Тея Цулукіані заявляла, що Україна двічі відмовила Грузії в екстрадиції Саакашвілі. Зазначимо, Саакашвілі втратив право на українське громадянство через недостовірні відомості, які він вказав в анкеті, яку подавав під час отримання українського громадянства.

  «Він написав, що під судом і слідством не перебував, а надійшли інші дані», - повідомило джерело ЗМІ.

  На момент позбавлення громадянства Саакашвілі перебував у США, разом з тим, він заявив про намір повернутися в Україну 10 вересня.

  Наразі Саакашвілі хвалиться, що їздить світом із українським паспортом.

  Нагадаємо, що Саакашвілі позбавили українського громадянства. 

  Державна прикордонна служба має намір не пропустити Саакашвілі на територію України в разі його спроб приїхати до нашої держави.

  Саакашвілі планує жити на кордоні, якщо його не пустять в Україну.

  Саакашвілі вказав, що буде через суд намагатися повернути собі громадянство України і хотів би бути присутнім на судовому процесі.

  Читайте також статті: 

  Посол Ігор Долгов: Повірте, екстрадиція Саакашвілі під час візиту президента у Грузію не обговорювалась

  The NewYorker: Саакашвілі заплатив мільйон Трампу заради використання його імені?

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ