Україна заборонила діяльність російських платіжних систем

  Згідно з указом президента, вводиться заборона на здійснення діяльності в Україні низки російських платіжних систем
  Україна розширила санкції проти Російської Федерації, обмеживши й діяльність низки російських платіжних систем.Відповідне рішення закріплене указом президента України №467/2016, текст якого і відповідні санкційні списки розміщено на сайті глави держави.Згідно з документом, запроваджується заборона на здійснення діяльності в Україні і скасовується
  • 18 Жовтня, 2016, 13:30
  • Розсилка
  Водиться заборона узгодження умов і порядку діяльності в Україні платіжної системи «Юністрім»
  Водиться заборона узгодження умов і порядку діяльності в Україні платіжної системи «Юністрім»

  Згідно з указом президента, вводиться заборона на здійснення діяльності в Україні низки російських платіжних систем

  Україна розширила санкції проти Російської Федерації, обмеживши й діяльність низки російських платіжних систем.
  Відповідне рішення закріплене указом президента України №467/2016, текст якого і відповідні санкційні списки розміщено на сайті глави держави.
  Згідно з документом, запроваджується заборона на здійснення діяльності в Україні і скасовується реєстрація договорів резидентів України про участь у міжнародній платіжній системі «Золота корона», платіжною організацією якої є РНКО «Платіжний центр».
  Водиться заборона узгодження умов і порядку діяльності в Україні міжнародної платіжної системи «Юністрім», якою управляє АТ КБ «Юністрім». А також скасовується реєстрація договорів резидентів України про участь у міжнародній платіжній системі «Юністрім».
  Крім того, вводиться заборона узгодження умов і порядку діяльності в Україні міжнародної платіжної системи «Колібрі» (раніше – «Бліц») і діяльності її платіжної організації, якою керує «Сбербанк Росії». А також скасовується реєстрація договорів резидентів України про участь у міжнародній платіжній системі «Колібрі».
  Запроваджується також заборона на здійснення діяльності в Україні і скасовується реєстрація договорів резидентів України про участь у міжнародній платіжній системі «Міжнародні грошові перекази «Лідер», платіжною організацією якої є НКО АТ «Лідер».
  Указом також вводиться заборона узгодження умов і порядку діяльності в Україні міжнародної платіжної системи Anelik, якою управляє ТОВ КБ «Анелік РУ», та скасовується реєстрація договорів резидентів України про участь у міжнародній платіжній системі Anelik.
  Крім того, вводиться заборона на узгодження умов і порядку діяльності в Україні міжнародної платіжної системи Blizko, якою управляє АКБ «Связь-Банк», і скасовується реєстрація договорів резидентів України про участь у міжнародній платіжній системі Blizko.
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ