Український дипломат закликав виключити соліста Scooter зі складу журі шоу

  Андрій Мельник підкреслив, що Ейч Пі Бакстер навмисно порушує закони іншої країни
  Посол України в Німеччині Андрій Мельник закликав організаторів німецького шоу DSDS («Німеччина шукає супер-зірку») виключити зі складу журі соліста групи Scooter Ейч Пі Бакстера через його незаконне відвідування окупованого Росією Криму. Про це Мельник заявив на своїй сторінці у Twitter. «Закликав організаторів кастинг-шоу DSDS
  • 6 Серпня, 10:54
  • Розсилка

  Андрій Мельник підкреслив, що Ейч Пі Бакстер навмисно порушує закони іншої країни

  Посол України в Німеччині Андрій Мельник закликав організаторів німецького шоу DSDS («Німеччина шукає супер-зірку») виключити зі складу журі соліста групи Scooter Ейч Пі Бакстера через його незаконне відвідування окупованого Росією Криму. Про це Мельник заявив на своїй сторінці у Twitter.

  «Закликав організаторів кастинг-шоу DSDS виключити з журі H. P. Baxxter, який злісно порушує закони іншої держави», - зазначив він.

  Також про це йдеться у коментарі посла німецькому виданню Abendblatt. «Керівництво медіа-групи RTL Deutschland має запитати себе, чи може H. P. Baxxter, який порушує навмисно закони іншої країни і схвалює незаконну анексію Криму, бути суддею DSDS», - йдеться у коментарі.

  Нагадаємо, прокуратура Автономної Республіки Крим (при Генпрокуратурі) відкрила кримінальне провадження через порушення режиму перетину кордону представниками німецького гурту Scooter, які прибули днями до анексованого Криму.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ