Ураган Ірма вирує у США: частину Маямі затопило

  Близько 60 сантиметрів води було зафіксували у фінансовому районі Маямі
  Частина американського міста Маямі 10 вересня була затопленою після того, як ураган «Ірма» потрапив до материкової частини штату Флорида. Близько 60 сантиметрів води було зафіксували у фінансовому районі міста. Губернатор Флориди Рік Скотт закликав евакуювати понад 5 мільйонів людей на ймовірному шляху штормув штаті. Ураган
  • 10 Вересня, 23:43
  • Розсилка
  Затоплений район Маямі
  Затоплений район Маямі

  Близько 60 сантиметрів води було зафіксували у фінансовому районі Маямі

  Частина американського міста Маямі 10 вересня була затопленою після того, як ураган «Ірма» потрапив до материкової частини штату Флорида.

  Близько 60 сантиметрів води було зафіксували у фінансовому районі міста.

  Губернатор Флориди Рік Скотт закликав евакуювати понад 5 мільйонів людей на ймовірному шляху штормув штаті.


  14_02

  Ураган із поривами вітру до 210 кілометрів на годину відійшов від островів Флорида-Кіз у неділю.  Ураган Ірма вже зруйнував частину Карибського басейну, спричинивши щонайменше 27 смертей. Службовці повідомили про збиток на північно-центральному узбережжі Куби.  Президент Трамп випустив екстрені оголошення про стихію  для Флориди, Джордії, Південної Кароліни та Пуерто-Ріко. Також було видано велике оголошення про стихійні лиха для Віргінських островів США.

  Пивна компанія Anheuser-Busch замість припинила виготовлення алкогольної продукції, щоб доставити до Флориди понад 300 000 банок питної води.  Станом на неділю щонайменше 7000 рейсів до Флориди та зі штату було скасовано. Загалом понад 10 600 рейсів були скасовані.  Через стихійне лихо вже майже 1,1 мільйона споживачів у Флориді було знеструмлено.  Нагадаємо, в неділю ураган Ірма вдарив по Флориді. Сьогодні він посилився до четвертої категорії.

  Знаменитий парк розваг Disney world в Орландо тимчасово закривається через ураган Ірма.

  Губернатор Флориди заявив, що всього приписи евакуюватися отримали 5,6 млн осіб, і багато хто вже перебрався від узбережжя в глиб країни.

  «Шторм вже тут. Це смертельний шторм, і наш штат ніколи не бачив нічого подібного», - додав у суботу ввечері губернатор штату.

  Міжнародний комітет Червоного Хреста раніше повідомив, що вже більше мільйона жителів островів Карибського басейну постраждали від Ірми і ще 26 мільйонів залишаються під загрозою.

  Ураган Ірма вже зруйнував два острови.

  Як відомо, ураган Ірма називають найпотужнішим ураганом в Атлантиці за останнє десятиліття.

  Джерело: Громадське

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ