Ураган «Ірма», наближаючись до США, посилився до четвертої категорії (відео)

  Ураган рухається в північно-західному напрямку зі швидкістю 9 км/год
  Ураган «Ірма» посилився з третьої до четвертої категорії з наближенням до архіпелагу Флорида-Кіс у Флориді. Про це повідомляє Національний центр попередження ураганів США. «Ірма» тепер ураган четвертої категорії по мірі наближення до нижньої (області архіпелагу - ред.) Флорида-Кіс», - йдеться в повідомленні центру.
  • 10 Вересня, 10:53
  • Розсилка
  Фото: @Bullish

  Ураган рухається в північно-західному напрямку зі швидкістю 9 км/год

  Ураган «Ірма» посилився з третьої до четвертої категорії з наближенням до архіпелагу Флорида-Кіс у Флориді. Про це повідомляє Національний центр попередження ураганів США.

  «Ірма» тепер ураган четвертої категорії по мірі наближення до нижньої (області архіпелагу - ред.) Флорида-Кіс», - йдеться в повідомленні центру.

  Наголошується, що ураган рухається в північно-західному напрямку зі швидкістю 9 км/год. Максимальна швидкість вітру може досягти 210 км/год. За даними центру, в даний час ураган знаходиться приблизно в 115 км на південний схід від міста Кі-Уест у Флориді.  За даними американських ЗМІ, ураган «Ірма» повинен обрушитися на південний захід Флориди в неділю. Знаменитий парк розваг Disney world в Орландо тимчасово закривається через ураган Ірма.

  Губернатор Флориди заявив, що всього приписи евакуюватися отримали 5,6 млн осіб, і багато хто вже перебрався від узбережжя в глиб країни.

  «Шторм вже тут. Це смертельний шторм, і наш штат ніколи не бачив нічого подібного», - додав у суботу ввечері губернатор штату.

  Міжнародний комітет Червоного Хреста раніше повідомив, що вже більше мільйона жителів островів Карибського басейну постраждали від Ірми і ще 26 мільйонів залишаються під загрозою.

  Ураган Ірма вже зруйнував два острови.

  Як відомо, ураган Ірма називають найпотужнішим ураганом в Атлантиці за останнє десятиліття.

  Джерело: РБК-Україна

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ