В «ДНР» будуть три дні оплакувати «Моторолу»

  В «ДНР» оголошено триденний траур
  У так званій «Донецькій народній республіці» оголошена триденна жалоба в у зв'язку із вбивством одного із бойовиків, громадянина Росії Арсена Павлова (позивний «Моторола»). Про це сьогодні повідомили в «адміністрації глави ДНР», пише сайт бойовиків ДАН. [READ_MORE] «Указом глави Донецької народної
  • 17 Жовтня, 2016, 12:15
  • Розсилка

  В «ДНР» оголошено триденний траур

  У так званій «Донецькій народній республіці» оголошена триденна жалоба в у зв'язку із вбивством одного із бойовиків, громадянина Росії Арсена Павлова (позивний «Моторола»). Про це сьогодні повідомили в «адміністрації глави ДНР», пише сайт бойовиків ДАН.  «Указом глави Донецької народної республіки від 17 жовтня 2016 в ДНР оголошений триденний траур (з 17 по 19 жовтня) в зв'язку з загибеллю героя ДНР, полковника Арсенія Павлова», - повідомили в «адміністрації» ватажка «ДНР» Олександра Захарченка.

  Нагадаємо, ввечері 16 жовтня російські ЗМІ повідомили, що у ліфті житлового будинку у Донецьку загинув один з бойовиків «ДНР» Арсен «Моторола» Павлов: саморобний вибуховий пристрів спрацював, коли той повертався домому. «Моторола» отримав травми, несумісні з життям. 

  В СБУ та МВС підтвердили смерть бойовика «Мотороли».

  За смерть терориста «Мотороли»  ватажок так званої «ДНР» Олександр Захарченко  планує ввести жорсткі міри покарання.

  Екс-голова Служби зовнішньої розвідки України Микола Маломуж назвав дві можливі версії вбивства бойовика «Мотороли».

  Волонтер Роман Донік повідомив, що «Моторолу» знищили абхазькі терористи після відмашки Кремля через довгий язик його дружини.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ