Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  В Єврозоні найбільше за десятиліття економічне зростання

  • Розсилка
  В Єврозоні найбільше за десятиліття економічне зростання

  У 2017 році сукупне зростання економіки Єврозони становило 2,5%

  Впродовж 2017 року економіка країн-членів Єврозони продемонструвала значне зростання показників. Згідно з оприлюдненими у вівторок, 30 січня, даними Європейського статистичного відомства (Євростат), торік сукупне зростання економіки Єврозони становило 2,5%. Досягнута позитивна економічна динаміка виявилася найвищою з 2007 року, зазначається у повідомленні відомства.

  Дещо меншими темпами зростали показники ВВП Німеччини. 2017 рік економіка ФРН завершила з плюсом 2,2% у порівнянні з показниками попереднього року, повідомили цього ж дня у Федеральному статистичному відомстві Німеччини. Для ФРН досягнутий торішній показник економічного росту виявився найвищим за останні шість років. 

  Також позитивною була динаміка другої за потужністю економіки Єврозони - Франції. Протягом 2017 року ВВП Франції підріс на 1,9%, повідомили у Парижі. Такий економічний результат став найвищим з 2011 року.

  За даними аналітиків, до позитивної торішньої економічної динаміки призвели не лише внутрішні чинники, а й глобальний економічний підйом, що уможливив збільшення експорту з Єврозони. Експерти розраховують, що цього року економічне зростання в Єврозоні триватиме приблизно такими ж темпами як і торік.

  Джерело: DW

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ