В Криму відбулось друге судове засідання у справі українського активіста Балуха

  Наступне засідання у справі Балуха призначено на початок квітня
  В понеділок у Роздольненському суді тимчасово окупованого Криму відбулося друге судове засідання в справі українського активіста Володимира Балуха. [READ_MORE] Про це Крим.Реалії повідомила координатор Кримської правозахисної групи Ольга Скрипник. «Засідання відбулося, незважаючи на те, що в деяких кримських установах 20 березня
  • 21 Березня, 00:18
  • Розсилка
  Володимир Балух
  Володимир Балух

  Наступне засідання у справі Балуха призначено на початок квітня

  В понеділок у Роздольненському суді тимчасово окупованого Криму відбулося друге судове засідання в справі українського активіста Володимира Балуха.  Про це Крим.Реалії повідомила координатор Кримської правозахисної групи Ольга Скрипник.

  «Засідання відбулося, незважаючи на те, що в деяких кримських установах 20 березня оголошено вихідним днем», - зазначила Скрипник.

  За словами правозахисниці, під час засідання заслуховувалися свідчення двох понятих, які були присутні при обшуку в будинку Володимира Балуха.

  «Їхні свідчення підтверджують позицію захисту про те, що під час обшуку була низка процесуальних порушень», – додала Скрипник.

  Наступне засідання в справі Балуха призначено на початок квітня, більш конкретна дата очікується пізніше.

  Нагадаємо, що 17 березня справу кримського активіста Володимира Балуха почали розглядати в підконтрольному Кремлю кримському суді по суті.

  «Главком» також повідомляв, що 8 грудня 2016 року співробітники ФСБ з'явилися з обшуками в село Серебрянка Роздольненського району Криму.

  Обшуки проводилися протягом 4-х годин в будинках Володимира Балуха і його матері

  Співробітники ФСБ «знайшли» на даху будинку активіста патрони і динаміт.

  Правозахисники повідомляють, що є підстави вважати, що патрони були підкинуті в ході обшуку з метою фальсифікації нової кримінальної справи проти активіста.

  Балуха звинувачують в «незаконному зберіганні зброї, його основних частин, боєприпасів», за такою статтею йому загрожує позбавлення волі до 4 років.

  Підконтрольна Кремлю влада Криму також вимагала від Володимира Балуха зняти встановлену на стіні власного будинку табличку «Вулиця Героїв Небесної сотні, 18».

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ