В МЗС Болгарії пояснили появу прапора «ДНР» на святі

  Глава МЗС Болгарії запевнила, що не варто хвилюватися, адже прапор розгорнув не держслужбовець, а пересічний громадянин
  Інцидент з прапором терористичної «ДНР» в ході урочистостей з нагоди річниці битви за гору Шипка - це ініціатива громадян, які мають право на свою думку. Про це в коментарі телеканалу Nova TV, розшифровку якого наведено на сайті уряду Болгарії, заявила глава МЗС Болгарії Єкатєріна Захарієва. «Це справді неприємна
  • 29 Серпня, 2017, 10:58
  • Розсилка
  Глава МЗС Болгарії Єкатєріна Захарієва
  Глава МЗС Болгарії Єкатєріна Захарієва

  Глава МЗС Болгарії запевнила, що не варто хвилюватися, адже прапор розгорнув не держслужбовець, а пересічний громадянин

  Інцидент з прапором терористичної «ДНР» в ході урочистостей з нагоди річниці битви за гору Шипка - це ініціатива громадян, які мають право на свою думку.

  Про це в коментарі телеканалу Nova TV, розшифровку якого наведено на сайті уряду Болгарії, заявила глава МЗС Болгарії Єкатєріна Захарієва.

  «Це справді неприємна історія. У нас вільна держава, кожен має право на висловлювання власної думки. Але ця республіка, як написано на прапорі, ніким не визнана», - сказала Захарієва.

  За її словами, особливо неприємним є той факт, що прапор невизнаної республіки, який у найближчому майбутньому лишатиметься символом порушення законів і загрози стабільності та миру в Європі, був пронесений на урочистості з нагоди річниці битви за свободу і демократію.

  «Так, це неприємна історія, але вона вилилася б у скандал, якби прапор розгорнув якийсь державний орган чи держслужбовець», - зазначила міністр.

  «В цьому випадку йдеться про громадян, які мають право на висловлення думки», - додала Захарієва.

   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ