В Україні може з'явитись система вертолітної служби порятунку - Аваков

  Глава МВС Арсен Аваков озвучив поставлені перед собою завдання на наступний рік
  У 2018 році в Україні може з'явитися державна система вертолітної служби порятунку. Про це заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков. Міністр анонсував, що у наступному році поставив перед собою завдання створення нової державної системи вертолітної служби порятунку і реагування на надзвичайні ситуації. Окрім того, Аваков
  • 29 Грудня, 2017, 00:42
  • Розсилка
  Арсен Аваков
  Фото: Главком
  Арсен Аваков

  Глава МВС Арсен Аваков озвучив поставлені перед собою завдання на наступний рік

  У 2018 році в Україні може з'явитися державна система вертолітної служби порятунку. Про це заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

  Міністр анонсував, що у наступному році поставив перед собою завдання створення нової державної системи вертолітної служби порятунку і реагування на надзвичайні ситуації.

  Окрім того, Аваков зазначив, що планується повне завершення реалізації доктрини сервісних центрів замість МРЕВ.

  Нагадаємо, нещодавно підрозділи ДСНС отримали транспортні засоби призначені для груп з гуманітарного розмінування і використовуватимуться для транспортування піротехніків до місць та районів виявлення мін, нерозірваних снарядів та вибухонебезпечних пережитків війни.

  Також повідомлялося, що Міністерство внутрішніх справ продовжуватиме співпрацю з Канадою у підготовці поліцейських і гвардійців. 

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ