Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  В українських вишах збільшили кількість держзамовлень на технічні спеціальності

  • Розсилка
  Лілія Гриневич - В українських вишах збільшили кількість держзамовлень на технічні спеціальності
  Лілія Гриневич

  Міносвіти зменшило держзамовлення на такі спеціальності, як менеджери і юристи

  Міністерство освіти і науки України збільшило державне замовлення на технічні спеціальності.  Про це заявила міністр освіти Лілія Гриневич під час ефіру «24 каналу».

  «Ми зменшили держзамовлення на такі спеціальності, як менеджери і юристи, а збільшили держзамовлення на технічні спеціальності», – сказала Гриневич.

  Крім того, Гриневич заявила, що при вступі до магістратури за спеціальністю «право» необхідно буде здати незалежний іспит.

  Також, за словами міністра освіти, в майбутньому планується ввести іспит з іноземних мов для вступників до магістратури.

  «Вже минулого року українська мова і література мала поєднане ЗНО із Державною підсумковою атестацією. Це важливо і для самих дітей, вони не змушені двічі складати іспит. Якщо вони вже йдуть на Зовнішнє незалежне оцінювання, це можна зарахувати і як Державну підсумкову атестацію. А нам це дозволяє побачити картину по всій країні в результаті досягнення загальної середньої освіти», – зазначила міністр.

  «Цього року додалися як ДПА на вибір математика або історія України. Для нас цікаво відслідкувати, який напрямок обирають діти: гуманітарний чи технічний. Я не приховую, що ми зацікавлені розширити вивчення математики у школі. Це дуже важливо для формування логічного мислення, щоб потім діти обирали природничо-математичний напрям. Потім із цих дітей ми матимемо інженерів, програмістів, тих людей, які фактично розбудовуватимуть економіку України», – заявила Гриневич.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ