Як виглядає перший серійний китайський бойовий безпілотник. Фотогалерея

  У Китаї пройшли випробування першого серійного бойового безпілотника CH-5
  У китайській провінції Хебей у п’ятницю, 14 липня, пройшли випробування першого серійного бойового безпілотника Китаю CH-5 (Rainbow 5). Про це повідомляє Xinhua. За словами розробника, безпілотник здатний проводити розвідку, спостереження, патрулювання та виконувати ударні місії. CH-5 має розмах крил 21 метр і здатний перевозити до 1000 кг
  • 16 Липня, 17:55
  • Розсилка
  Фото: news.xinhuanet.com

  У Китаї пройшли випробування першого серійного бойового безпілотника CH-5

  У китайській провінції Хебей у п’ятницю, 14 липня, пройшли випробування першого серійного бойового безпілотника Китаю CH-5 (Rainbow 5). Про це повідомляє Xinhua.

  За словами розробника, безпілотник здатний проводити розвідку, спостереження, патрулювання та виконувати ударні місії.

  CH-5 має розмах крил 21 метр і здатний перевозити до 1000 кг обладнання. Він може залишатися в повітрі протягом 60 годин і пролітати більше 10 000 кілометрів.

  CH-5 також може використовуватися для цивільних цілей таких, як охорона навколишнього середовища на морі чи обстеження зон стихійних лих.

  Головний інженер проекту Rainbow drone в Китайській академії аерокосмічної аеродинаміки Ши Вень заявив про заплановані наступні випробування безпілотника задля кращого задоволення потреб клієнтів. Він вважає, що безпілотник буде успішним на внутрішніх та міжнародних ринках.  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ